aboutus

1stshine Industrial Company Limited

1stshine Industrial Company Limited 1stshine Industrial Company Limited 1stshine Industrial Company Limited 1stshine Industrial Company Limited 1stshine Industrial Company Limited
1 2 3 4 5
1stshine Industrial Company Limited
<-Video Images->
نوع کسب و کار: سازنده
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی
آمریکای جنوبی
اروپای غربی
اروپای شرقی
آسیای شرقی
جنوب شرقی آسیا
خاورمیانه
افریقا
اقیانوسیه
در سراسر جهان
مارک های: 1stshine
تعداد کارمندان: >50
فروش سالانه: 100000-500000
سال تاسیس: 2007
صادرات کامپیوتر: 90% - 100%
دربارهی ما
معرفی

چین 1stshine Industrial Company Limited نمایه شرکت 0

شرکت صنعتی 1stshine Limited که در سال 2007 تأسیس شد ، مجموعه ای گسترده از صادرات را به ویژه در بخش طرفداران سقف ایجاد کرده است ، از جمله پنکه های تزئینی سقفی ، پنکه های سقفی با نورهای سبک ، فن های سقفی جمع شونده و همه فن های سقفی که می توانید تصور کنید.


در سال 2011 ، کارخانه وابسته ما در ZHONGSHAN تأسیس شد و مساحت کارخانه 21000 متر مربع را پوشش می دهد ، دارای گواهینامه ISO9001: 2015 ، توانایی ما را در تحقیقات ، طراحی ، تولید ، فروش و خدمات پس از فروش داخلی و صادراتی بسیار افزایش می دهد بازار.

چین 1stshine Industrial Company Limited نمایه شرکت 1

چین 1stshine Industrial Company Limited نمایه شرکت 2

چین 1stshine Industrial Company Limited نمایه شرکت 3

با کیفیت بالا و آزمایشگاه تحقیق و توسعه در صنعت ، بخش کیفیت ما چندین نقطه بازرسی را در بررسی مواد آینده پوشش می دهد. بازرسی مسیریابی ، کنترل کیفیت ، بازرسی قبل از پیری و پس از پیری ، بازرسی محصول نهایی و یک سیستم مدیریت کیفیت کامل با کنترل محدود فرایندهای فوقانی و زیرین. طرفداران ما از آزمون شبیه سازی محیط ، فرکانس ، آزمایش ضد آب ، آزمون قدرت ، آزمایش نمک ضد زنگ ، تست ولتاژ بالا ، 7 "آزمایش پیری 24 ساعته و غیره استفاده کردند.

چین 1stshine Industrial Company Limited نمایه شرکت 4

چین 1stshine Industrial Company Limited نمایه شرکت 5

چین 1stshine Industrial Company Limited نمایه شرکت 6

 

 

چین 1stshine Industrial Company Limited نمایه شرکت 7

داشتن یک تیم با کیفیت بالا با بیش از 10 techn تکنسین های حرفه ای ، که ظرفیت جامع ما را از تولید تحقیق و توسعه ، بازاریابی ، نصب ، آموزش فنی تا خدمات پس از فروش فن سقفی تضمین می کند.

چین 1stshine Industrial Company Limited نمایه شرکت 8

 

 

تاریخ

چین 1stshine Industrial Company Limited نمایه شرکت 0

 

شرکت صنعتی 1stshine Limited که در سال 2007 تأسیس شد ، مجموعه ای گسترده از صادرات را به ویژه در بخش سقف طرفداران ایجاد کرده است ، از جمله پنکه های تزئینی سقفی ، پنکه های سقفی با نورهای سبک ، فن های سقفی جمع شونده و همه فن های سقفی که می توانید تصور کنید.

 

در سال 2011 ، کارخانه وابسته ما در ZHONGSHAN تأسیس شد و مساحت کلی کارخانه 21000 متر مربع را تأیید کرد ، دارای گواهینامه ISO9001: 2015 ، توانایی ما را در تحقیقات ، طراحی ، تولید ، فروش و خدمات پس از فروش برای بازار داخلی و صادرات بسیار افزایش داد به

 

 

 

سرویس

ما به شما کمک می کنیم فضاهایی را که دوست دارید تجربه بهتری داشته باشید از طریق پنکه سقفی با کیفیت بالا ، نصب راه حل ها و پشتیبانی اختصاصی تغییر دهید.

 

 

 

چین 1stshine Industrial Company Limited نمایه شرکت 0

 

با کیفیت بالا و آزمایشگاه تحقیق و توسعه در صنعت ، بخش کیفیت ما چندین نقطه بازرسی مانند بررسی مواد ورودی را پوشش می دهد.بازرسی مسیریابی ، QA ، بازرسی قبل از پیری و پس از پیری ، بازرسی محصول نهایی و یک سیستم مدیریت کیفیت کامل با کنترل محدود فرایندهای بالا و پایین.طرفداران ما در آزمون شبیه سازی محیط ، فرکانس ، آزمایش ضد آب ، تست قدرت ، آزمایش نمک ضد زنگ ، آزمایش ولتاژ بالا ، آزمایش پیری مداوم 7 اینچی 24 ساعته و غیره موفق شدند.

 

 

 

 

چین 1stshine Industrial Company Limited نمایه شرکت 1

 

30 سال تجربه در سفارشی سازی محصول و کاربرد عملی صنعت. تیم فنی ویژه برنامه ای با پاسخ سریع. محصولات و راه حل های متناسب با اهمیت و کاربرد بالا پس از برنامه ریزی و ارزیابی جامع بر اساس استفاده واقعی مشتری ارائه می شود.

 

 

 

چین 1stshine Industrial Company Limited نمایه شرکت 2

 

فن سقفی ما CE CB ، ROHS ، GS ، ETL ، SAA ، گواهینامه KC ، گواهینامه ISO9001: 2015 گواهی نامه شرکت ، به طور گسترده استفاده می شود ویلا ، هتل ، دفتر ، اتاق خواب ، اتاق تناسب اندام و مکانهای دیگر.ما با مشتریان بیش از 30 کشور و منطقه در سراسر جهان به همکاری استراتژیک رسیدیم و به ایجاد مزایای اقتصادی بیشتر برای مشتریان خود ادامه می دهیم.

 

چین 1stshine Industrial Company Limited نمایه شرکت 3

تیم ما

 

چین 1stshine Industrial Company Limited نمایه شرکت 0

 

تیم حرفه ای تجارت خارجی ، تیم فروش بیش از 20 نفر ، هر کارمند دارای تجربه فروش در بازار غنی است ، خدمات ارتباطی آنلاین با کیفیت پیش فروش را ارائه می دهد. اغلب در نمایشگاه های صنعت بزرگ در مناطق مختلف شرکت می کنید و توانایی مذاکره با همکاری را دارید شرکای منطقه ای

 

داشتن یک تیم با کیفیت بالا با بیش از 10 techn تکنسین های حرفه ای ، که ظرفیت جامع ما را از تولید ، بازاریابی R & D تضمین می کند.نصب ، آموزش فنی به خدمات پس از فروش فن سقفی.

ما با بسیاری از شرکت های لجستیک همکاری کرده ایم تا کالاها را با خیال راحت و سریع به مشتریان منتقل کنیم و هزینه تدارکات مشتریان را به حداقل برسانیم.


 

اطلاعات تماس